Referentské školení

Jak se přihlásit?

Pro firmy

1. Školení konané v provozovně autoškoly
Pro rezervaci míst pro vaše řidiče můžete využít on-line rezervační systém. Po registraci a přihlášení do systému si v rubrice Termíny vyberte vyhovující kurz, klikněte na odkaz »objednat on-line« a zadejte počet požadovaných míst k rezervaci.
Pokud Vám nevyhovuje termín školení na internetu, doporučujeme telefonickou domluvu s pracovníky sekretariátu autoškoly.
Dohodnutou cenu můžete uhradit na místě v hotovosti nebo bankovním převodem na základě faktury. Pro nové zákazníky vyžadujeme platbu hotově na místě. Při dalších zakázkách lze platit na základě faktury vystavené po absolvování školení.

2. Školení konané v prostorách zákazníka – firmy
S ohledem na variabilitu místa konání a množství termínů v jednotlivých firmách doporučujeme telefonickou domluvu s pracovníky sekretariátu autoškoly pokud jde o termín, místo konání školení a počet řidičů.

Seznam vašich řidičů potom pošlete e-mailem ve formátu Excel. Použijte prosím vzorový soubor, který je ke stažení na této stránce vpravo nahoře. Soubor je zpracováván elektronicky, neměňte proto prosím počet a pořadí sloupců ani nedoplňujte žádné nové řádky. U každého řidiče prosím uveďte následující údaje:
  • příjmení;
  • jméno;
  • datum narození;
  • ulice;
  • obec;
  • PSČ;
  • číslo ŘP;
  • skupiny ŘP;
  • e-mail;
  • mobilní telefon;
  • firma;
  • (údaje Firma a IČ jsou nezbytné ke správnému spárování řidiče s vaší firmou);
  • poznámka.
Povinné údaje jsou vyznačeny tučně.

Pro jednotlivce

Můžete se přihlásit osobně nebo telefonicky na libovolný termín školení konaný v autoškole.

webdesign: NETservis s.r.o.